Maandelijks archief: september 2015

Aanbieding voor wederverkopers

Geloof het of niet, maar er worden tot nu toe meer boeken verkocht door mijn fans/supporters/ambassadeurs, hoe je ze noemen wilt. Dus meer dan via Bol.com of de boekhandels. Dat is ook logisch want de media vertikken het tot nu … Lees verder

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 37 reacties

Het bebloede trainingsjack

Eerst even een tweet van Lange Frans: Lange Frans ‏@langefrans Ik heb dit boek gelezen van Wim Dankbaar ‘Het Vaatstra complot’. Het verbaast me hoe stil de media is. Binnenkort komt Frans met een nieuwe rap, het vervolg op Kamervragen, … Lees verder

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 39 reacties

Niets veranderd

Uitstekende reportage uit 2010 van Zembla over foute OvJ’s. Vanaf minuut 33:00 : Capo di tutti capi Harm Brouwer over transparantie en verantwoording. Vleesgeworden hypocrisie. Er is niets veranderd:

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 18 reacties

Joris en de draak

Lees eerst vorige artikel. Email verzonden aan zelfde respondenten als in vorige artikel: Beste dames en heren van de media, Merkt u op dat Harm niet zegt: Dankbaar, je kraamt allemaal onzin uit! Het is niet waar wat je zegt! … Lees verder

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 9 reacties

De openheid en transparantie van Harm Brouwer

From: Wim Dankbaar [mailto:dank@xs4all.nl] Sent: donderdag 10 september 2015 17:45 To: ‘info@ctivd.nl’ Cc: ‘Lieke.Kwant@Nieuwsuur.nl’; ‘Marjet.Krol@Nieuwsuur.nl’; ‘Marloes.Lemsom@Nieuwsuur.nl’; ‘Menno.de.Galan@Nieuwsuur.nl’; ‘Milena.Holdert@Nieuwsuur.nl’; ‘Miriam.Lavalette@Nieuwsuur.nl’; ‘Mirjam.Bartelsman@Nieuwsuur.nl’; ‘Monique.Wijnans@Nieuwsuur.nl’; ‘Nicole.Le.Fever@Nieuwsuur.nl’; ‘nieuwsuur@Nieuwsuur.nl’; ‘Nynke.de.Zoeten@nos.nl’; ‘Petra.Greeven@Nieuwsuur.nl’; ‘Pim.van.Galen@nos.nl’; ‘Reijer.Zwaan@Nieuwsuur.nl’; ‘Roozbeh.Kaboly@Nieuwsuur.nl’; ‘Rudy.Bouma@Nieuwsuur.nl’; ‘Sander.van.Hoorn@nos.nl’; ‘sdekkers@club.fr’; ‘sdekkers@club-internet.fr’;

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 6 reacties

De meest corrupte ambtenaren van het laatste decennium.

From: H.J.M. Smit Sent: woensdag 2 september 2015 20:25 To: Wim Dankbaar Subject: moeilijk kapot te krijgen Geachte heer Dankbaar, beste Wim, Ik heb je boek nu 4 maal gelezen en kan je genoemde feiten niet kapot maken. Zal het … Lees verder

Geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra | 25 reacties