Het bebloede trainingsjack

Eerst even een tweet van Lange Frans:

Ik heb dit boek gelezen van Wim Dankbaar ‘Het Vaatstra complot’. Het verbaast me hoe stil de media is.

Binnenkort komt Frans met een nieuwe rap, het vervolg op Kamervragen, Ik mag niets verklappen, maar u zult genieten.

U weet het of u weet het niet (waarschijnlijk niet) maar op dezelfde dag dat Marianne Vaatstra werd vermoord, werd er in de bosjes van het openluchtzwembad van Kollum door badmeester Andries Visser een bebloed trainingsjack gevonden. Het zwembad lag tussen het AZC en de vindplaats van Marianne’s lichaam in het weiland aan de Keningswei. Andries had reeds gehoord dat Marianne Vaatstra was vermoord. Logischerwijs dacht hij: Dit trainingsjack heeft vast te maken met deze moord. Dus bracht hij het meteen naar de politie. Hij dacht een cruciale bijdrage geleverd te hebben aan de oplossing van de moord. Maar vervolgens hoorde hij niets. Dus ging hij informeren bij de politie of zij iets gehad hadden aan dit bewijsstuk. Hij werd steeds met een kluitje in het riet gestuurd. Zijn bijdrage werd niet gewaardeerd. Dat bleek des te meer toen hij bezoek kreeg van burgemeester Piet Visser en een officier van Justitie. Hij moest ophouden met zeuren over het trainingsjack, als hij tenminste zijn baan wilde behouden.

A – huis van Geke                              B – discotheek Paradiso

C – de tennisvelden                             D – het AZC

E – station Buitenpost                         F – beweerd afscheid van Marianne

G – sportpark de Swadde                    H – het fietstunneltje

I – het zwembad

J – het weggetje Paradyske, achteringang van het AZC

K – vindplaats Marianne, beweerde plaats delict

L – Ringo Bar

M – landbouwmuseum van Jan Cloppenburg

N – Veenkloosterbos

P – boerderij van Jasper

Nu moet u ook weten dat Ali Hassan, de heimelijk door Joris Demmink en Harm Brouwer weggesluisde verkrachter en moordenaar van Marianne, altijd een trainingspak droeg. Niet alleen iedereen die Ali Hassan kende, zegt dat, het staat zelfs zwart op wit in een eveneens geheim gehouden notitie van politieman Wiltje Bakker, waarin hij een signalement optekent van getuigen die Ali en Feik in de nacht van de moord aan de Keningswei hebben gezien:

Zoals de Amerikanen zeggen: The significance of this cannot be overstated! Een bebloed trainingsjack is reeds op de dag van de moord gevonden en naar de politie gebracht. Maar het is door diezelfde politie verdonkeremaand en stilgezwegen. De vinder van dit bewijsstuk is zelfs bedreigd om zijn mond erover te houden. Je vindt een trainingsjack onder het bloed, maar je houdt dit stil en vernietigt het bewijsstuk.  Bent u ook zo benieuwd naar de DNA analyse van dat bloed? Bent u ook zo benieuwd of dat het bloed van Marianne was? Of weet u het al zeker, net als ik? Droeg Jasper die nacht voor de verandering een trainingspak?

De huidige Jasper Steringa farce van Justitie kunt u slechts geloven bij de gratie van wat er allemaal stilgehouden  is. Dit trainingsjack is slechts het topje van de ijsberg. En ja, als Justitie zegt dat er een DNA match is met Jasper, dan gelooft u dat natuurlijk. Want DNA is heilig en onomstotelijk. DNA liegt niet!

DNA-bewijs is slechts onomstotelijk als kan worden aangenomen dat de mensen die het DNA bewijs leveren en beheren, integer en onberispelijk zijn. Met andere woorden: DNA liegt niet, maar de mensen die stellen dat er een DNA match is, kunnen wel degelijk liegen. Er is totaal geen controle op. De onomstotelijkheid van DNA bewijs bestaat slechts op voorwaarde van vertrouwen in de overheid, waarbij onvoorwaardelijk aangenomen mag worden dat de overheid integer is en niet liegt. Juist dat vertrouwen is in deze zaak volkomen misplaatst, zoals ik onomstotelijk aantoon in mijn boek.

Kijkt u nog even naar hoe Henk Mous staat te stuntelen om een ander hard bewijs, dat hier rechtstreeks mee te maken heeft,  in de doofpot te houden:

Zou iemand Piet Visser willen vragen: Klopt het dat u de badmeester heeft gedreigd zijn mond te houden op straffe van baanverlies?  Zou iemand Henk Mous willen vragen: Klopt het wat Dankbaar zegt? Heeft Justitie inderdaad een bebloed trainingsjack gekregen op de dag van de moord? Wat is daarmee gebeurd? Waarom heeft u dat nooit gedeeld met ons? Men kan het ook aan Bauke Vaatstra vragen, want die weet het ook. In dit artikel, tweede kolom, praat hij erover.

Dankbaar vraagt het wel, ook aan Harm Brouwer. Henk reageert niet, Harm zegt dat hij niet wil reageren. De media keken toe en zagen dat het goed was. Het is goed dat ons Justitie geleid werd door een pedofiel, moordenaars en verkrachters beschermt, hen een vrijgeleide geeft, 16 jaar lang onze samenleving bedriegt, miljoenen belastinggeld uit onze zak klopt met fake DNA onderzoeken, een veeboer ervoor in de bak stopt.

Winkels die het boek op voorraad hebben:

Aalten – Boekhandel Meneer Kees

Aalten – Boekhandel Messink & Prinsen

Aalten – Primera

Alblasserdam – Primera

Alkmaar – Boekhandel Van der Meulen

Almelo – Boekhandel Broekhuis

Almere – Boekhandel Stumpel

Amsterdam – Boekhandel Zwart op Wit

Apeldoorn – Readshop Oranjerie

Arnhem – Eco Electronics

Arnhem – Boekhandel De Poort

Assen – Boekhandel Iwema

Beek en Donk – van Helvoort Boek en Kantoor

Bergum – Boekhandel Bergum

Breda – Cigo Moerwijk

Breda – Boekhandel Van Kemenade & Hollaers

Breukelen – Boek en Kantoor Marinus van Kralingen

Den Bosch – Boekhandel Heinen

Den Haag – Van Stockum Boekverkopers

Den Helder – Primera

Drachten – Boekhandel van der Velde

Dronten – Voster Boek & Kantoor

Eindhoven – Boekhandel Van Piere

Emmeloord – Boekhandel Marsman

Emmen – Boekhandel Plantage

Enschede – Boekhandel Broekhuis

Gorinchem – Boekhandel De Mandarijn

Gorinchem – Boekhandel De Wingerd

Gouda – Boekhandel Smit

Gouda – Boekhandel Verkaaik

Groningen – Boekhandel van der Velde

Heemstede – Boekhandel Blokker

Hengelo – Boekhandel Broekhuis

Hengelo (Gld) – Boexcellent

Hoogerheide – Primera

Hoorn – Boekhandel Stumpel

Julianadorp – Primera

Katwijk – Readshop

Leeuwarden – Boekhandel van der Velde

Leiden – Boekhandel de Kler

Leiderdorp – Boekhandel de Kler

Leidschendam – Boekhandel de Kler

Lochem – Boekhandel Lovink

Maassluis – Boekhandel Koningshoek

Maastricht – Boekhandel De Tribune

Maastricht – Boekhandel Dominicanen

Middelburg – Boekhandel De Drukkerij

Noordwijk – Boekhandel van der Meer

Nijmegen – Boekhandel Dekker v.d Vegt

Nijmegen – Boekhandel Roelants (voorheen De Oude Mol)

Oegstgeest – Boekhandel de Kler

Oirschot – Boekhandel de Croon

Oss – Boekhandel Derijks

Oudwoude – Café Restaurant De Iterij

Purmerend – Primera Winkelcentrum Eggert

Purmerend – Boekhand Het Leesteken

Purmerend – De Nieuwste Tijd

Purmerend – Primera Weidevenne

Purmerend – Primera Wormerplein

Roden – Boekhandel Daan Nijman

Roelofarendsveen – Veenerick Boek en Kantoor

Roermond – Boekhandel Plantage

Rotterdam – Boekhandel Donner

Sneek – Boekhandel van der Velde

Sneek – Cigo

Surhuisterveen – Boekhandel Douma

Tilburg – Boekhandel Gianotten Mutsaers

Urk – Cigo

Utrecht – Boekhandel Broese

Veendam – Cigo

Venray – Boekhandel  Van den Munckhof

Vlissingen – Boekhandel De Drukkerij

Voorschoten – Boekhandel de Kler

Wassenaar – Boekhandel de Kler

Wijchen – Lektuurhandel Robben

Winterswijk – Boekhandel Kramer

Zutphen – Readshop

Zwijndrecht – Boekhandel Hyperion

U kunt het boek ook bestellen onder meer op de bestelpagina.

Over Wim Dankbaar

researcher/publicist/ondernemer
Dit bericht werd geplaatst in Joris Demmink, Marianne Vaatstra. Bookmark de permalink .

38 reacties op Het bebloede trainingsjack

  1. Pingback: Eindtijdberichten en ander nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!

  2. fruitarier zegt:

    Hallo Wim, Weet jij of ik gerechtigd ben om reacties op rechtiskrom te plaatsen? Ik zie mijn reacties namelijk nooit terug op je site.

    Like

  3. Akky van der Veer zegt:

    In het programma noNonSens Prinsjesdag kwam Erwin Lensink best lang in beeld met jouw boek in zijn handen, Wim

    Like

  4. wim zegt:

    ,,droeg altijd een zonnebril” staat op een briefje van een persoon die getuigen hebben gezien. altijd een zonnebril?

    Like

  5. massahysterie zegt:

    Zo staat de zaak ervoor: 100 versus 2. Honderd is symbolisch voor alles wat bekend is over de zaak (wat onder de pet had moeten blijven) tegen de DNA-match en bekentenis (geen reserves in de vorm van getuigen die Steringa hebben gezien die nacht). Match en bekentenis zijn van een partij die al eerder aantoonbaar heeft vals gespeeld (in andere beruchte moordzaken). De scheids is omgekocht. De media staat aan de zij-lijn (achter de reclame-borden 🙂 en doet net of ze niets gezien hebben, bang voor represailles van de grote bullebakken, als ze er iets van zeggen.

    Like

    • Beste massahysterie,
      Zou u een moord bekennen die u niet begaan heeft? Ik zou er nog niet eens een bekennen die ik wel begaan had.
      Er moet meer aan de hand zijn geweest.
      DNA match is tamelijk secuur, maar DNA sporen daar kan domweg mee gesjoemeld worden en kunnen naar je hand gezet worden.
      Het is maar welke belangen er spelen.

      Waarom is Jasper Steringa dan toch door de knieën gegaan?
      Hoe denkt u daar over

      Like

      • massahysterie zegt:

        “Ik zou er nog niet eens een bekennen die ik wel begaan had.” Daar zeg je me wat…

        Of ik een moord zou bekennen die ik niet begaan heb? Ondenkbaar, maar naar alles wat ik heb gelezen over valse bekentenissen, kan het de beste overkomen.

        Wat ik er zelf over denk? Ze zoeken iemand met een grote of kleine smet die de sjaak wordt. Ik denk dat ze alleen voorgeprogrammeerde robots niet zover kunnen krijgen, mensen van vlees en bloed zijn er niets bij.

        Like

  6. Frons zegt:

    dat signalement was dus voordat ie dat trainingsjack had gedumped ?

    Like

    • Wim Dankbaar zegt:

      Dat is een goede vraag. Het is duidelijk dat de getuige(en) die dit aan Wiltje Bakker hebben verklaard, de jongens reeds vaker hadden gezien. “Droeg altijd zonnebril” ‘S nachts draag je geen zonnebril, dus deze getuige had de jongens al eerder gezien. De andere jongen droeg altijd een trainingspak, maar of hij dat trainingsjack nog aan had toen de getuige hem zag, dat is niet duidelijk. Wie deze getuige(n) was of waren, daar zullen we wel nooit achter komen. Op hulp van het OM kunnen we zeker niet rekenen. Wiltje Bakker liet mij weten dat hij hij geen vragen wil beantwoorden over de Vaatstra zaak.

      Like

  7. wim zegt:

    Het lijkt me toch dat de heer advocaat Jan Vlug wel zulke vragen aan Wiltje Bakker (openbaar misterie) MOET stellen als advocaat van de veroordeelde. Dat is zijn advocatenplicht.

    Like

    • dagreejpidjon zegt:

      Vlug is alles wat een strafpleiter in het DNA heeft zitten vergeten (citaat geleend vanuit zijn vakbroeders), en dat vanaf het eerste moment. Dat vlug niets wil weten van de trainingsjas, de ontkende anale verkrachting of verklaringen die zijn cliënt vrij kunnen pleiten, dat past perfect in het verlengde van dat eerste moment. Het zou juist bijzonder opmerkelijk zijn als Vlug nu ineens wèl als een integere advocaat zou handelen.

      Like

    • Frons zegt:

      rechercheurs die opstappen omdat ze niet met opdrachten van boven willen meewerken, klinkt lovenswaardig, maar wanneer gaan die eens de waarheid vertellen ? Moeten toch onderhand wel tegen hun pensioen aanzitten ?

      Like

      • van Tours zegt:

        Justitieambtenaren hebben een eed van geheimhouding afgelegd en daar moeten ze zich aan houden. In de voorlopige verhoren van de Roestige Spijker inzake Demmink liepen daar (oud)-ambtenaren ook tegen aan. Pas toen de rechter oordeelde dat voor het proces de geheimhoudingsplicht niet zou gelden, gingen ze praten. Dus zo gemakkelijk is dat praten niet.

        Like

  8. ExTours zegt:

    Geldt zo’n eed dan ook wanneer ze mee willen werken aan waarheidsvinding tegen corrupte leidinggevenden, die ambtsmisdrijven plegen? Hoge Justitie-ambtenaren die lak hebben aan hun afgelegde gelofte of eed, of hoe dat ook heten mag en die bikkelhard staan te liegen in de rechtszaal? (H)OvJ’s, Rechters, NFI medewerkers die willens en wetens onschuldigen de bak in gooien? Hooggeplaatsten die zonder scrupules bewerkstelligen, dat collegae die in hun ambtelijke hiërarchie lager op de ladder staan en hun mond opendoen, wel ontslagen worden?

    Er zijn grenzen volgens mij, en er zijn al heel, heel veel, ver overschreden, door velen van dat gebefte geboefte!

    Bovendien als er niet gesproken kan of mag worden, dan verandert er niets. Eed of geen eed, mijn devies:

    “Laat de klokken maar heel LUID luiden!” en “Through The Barricades.”

    Like

    • Maar u weet toch ook dat klokkenluiders worden afgemaakt minimaal figuurlijk, kijk eens naar Zwitserland gisteravond in een lange docu kunnen zien op TV.

      Als iemand openbaar maakt dat de penningmeester van de kanarie vereniging uit de kas heeft gesnoept durft men daar wel over te publiceren. Maar als er een ver gaand onderzoek i.c. Rolodex wordt stuk gemaakt dan zwijgt men liever of in ander geval men wordt gepromoveerd naar een nog leukere functie. En denk aan de affaire Bos (Koop Tjuchem) (defensie dhr. Spijkers)

      De meeste mensen zijn gevangen in het systeem van loonslaaf en verplichtingen, dus men moet aan zijn verplichtingen voldoen en er moet brood op de plank.
      Als klokkenluiders werkelijk bescherming kregen dan zouden er heel wat heilige huisjes omvallen.
      Een klein voorbeeld is de gemeenteambtenaar in de Vaatstra zaak die op straffe van zijn baan te verliezen snel zijn mond moest houden.
      Hetzelfde met de pers, Er is persvrijheid, maar een vrije pers????

      Like

  9. van Tours zegt:

    Iedere ambtenaar heeft de plicht intern te melden als een medeambtenaar de regels overtreedt. Niet melden is zelfs strafbaar. Als alles goed werkt en er dus meteen achter de overtredingen van de wetten achtergegaan wordt is er niets mits mee. Maar als de melding werkt als een signaal naar de overtreder van de wetten om die klokkenluider aan te pakken is het goed mis. Als dit intern melden goed werkte, waren er geen misstanden geweest. Het geeft aan dat er wel een angstcultuur moet heersen op het ministerie van Veiligheid en Justitie. In een reactie op internet heeft al eens gestaan, dat elke rechter gewraakt zou kunnen worden, omdat ze niet meteen opdracht hebben gegeven om Demmink en consorten vast te zetten omdat ze er wel weet van moeten hebben hoe het hogerop in het ministerie eraan toe ging.

    Like

    • Wim Dankbaar zegt:

      Gisteravond was ik op een bijeenkomst om een praatje te houden over het boek. Daar was ook een dame die op Defensie en Sociale Zaken had gewerkt. Samen met 6 collega’s ontdekte zij een miljardenfraude met uitkeringsgeld. De groep van 7 heeft dit gemeld. Eind van het liedje: Uiteindelijk allemaal ontslagen.

      Like

      • veryworried zegt:

        Ik roep het al langer en blijf het roepen: onze enige en echte vijand in dit land is onze overheid.
        En al die rechtbanken: ach, gewoon opdoeken want recht wordt hier niet of nauwelijks meer gesproken. En vervolgens de zwabber door Nederland.
        Wil de echte rechter/OvJ opstaan? Hij mag dan mee in het opgeschoonde systeem.
        Wat zegt u? Er staat niemand op?

        Like

    • LS
      U zult ongetwijfeld op de hoogte zijn dat klokkenluiders hun muziek als een boemerang terug krijgen, ongegeneerd in hun gezicht.

      Wat zegt de politiek? ” Dit moet anders dit mag niet gebeuren, dit is ontoelaatbaar” daarna nemen ze een glas, doen een plas en alles bleef zoals het was.

      Kijk nu b.v. eens naar de tsunami van vluchtelingen (…) naar Europa, als je kritische vragen stelt word je direct door het over-correcte linkse establishment in de hoek gezet als racist of erger.
      Men maakt gelikte reportages met verdronken kinderen op het strand, maar wie had de moed om ondanks het verschrikkelijke beeld van het jongetje om iets dieper in te gaan en vragen te stellen.
      Iedereen weet toch nog de fameuze couveuse leugen in 1990 Koeweit.
      Met heeft dit later moeten herroepen, maar dat wordt weggedrukt naar pag. 36 van de krant op in het middernachtelijk journaal.
      Over eerder genoemde vluchtelingen (…) wordt massief op de emotie gespeelt duizenden vrijwilligers hebben hun hart laten spreken, waardoor?

      De MSM lijken de laatste weken wel te zijn overgenomen door de STER. Continu reclame met huilende kinderen, ellendige beelden die tot doel hebben de massa te masseren en hun hart te openen.
      Men heeft hier een geest uit de fles gelaten die er niet meer in te krijgen is, als de MSM in de Vaatstra zaak ook zo voortvarend waren geweest hadden we over andere zaken kunnen praten.

      Als de MSM zou vertellen over de misstanden in het grootste AZC van Europa in het Duitse Giessen, waar vrouwen en meisjes (ik weet niet hoe oud, maar kan mij daar wel iets bij bedenken) verkracht worden (en geen incidenten) waar meisjes en vrouwen door medebewoners worden aan geboden (omdat ze toevallig met een vagina geboren zijn) en verhandeld, dan ben ik van mening dat de spontaniteit snel om zal slaan naar scepsis.

      Onthoud goed, ik ben geen demagoog maar dit zal ook in ons land aan de orde zijn zal komen en is gebeurd.
      Er moet wettelijk wat gebeuren om klokkenluiders te beschermen.

      Like

  10. dagreejpidjon zegt:

    De wijze waarop met klokkenluiders wordt omgegaan, en dat is niet exclusief voor NL, laat pijnlijk duidelijk zien dat het zelfreinigend vermogen ontbreekt. Wanneer je overheid als een kankergezwel ziet, dan weet je dat je dit geheel moet verwijderen. Een stukje laten zitten betekent dat het vanzelf weer gaat groeien…

    Like

    • Beste dagreejpidjon,

      U spreekt over de overheid, wat houdt die nu precies in?
      Wij, ieder individu heeft het recht om tijdens zijn lange c.q. korte verblijf op deze aardkloot om daar te vertoeven. Om elkaar niet bij het minste of geringste in e haren te vliegen hebben we regels nodig die dit mogelijk maken.

      Daarvoor hebben wij mensen aangewezen die dat kunnen maar ook graag doen.
      Het probleem wat je vaak ziet is dat deze mensen uit de bocht vliegen en een eigen agenda hebben en daar alle instituten die er zijn om in werkelijkheid de massa moeten dienen die gaan inzetten voor hun eigen agenda.

      Dit zie je o.a. in de Vaatstra zaak, hier spelen belangen van zekere instituten een hogere rol dan de belangen van waarheidsvinding.
      Ook zullen er in bedoelde instituten mensen werken die het hier helemaal niet mee eens zijn maar het bekende dagelijkse brood moet op de plank.

      Even een zijsprong tevens vraag; hebt u vandaag op of in het NOS journaal iets gehoord van de verkrachtingen in het AZC in Giessen Duitsland?

      Ik nl. niet, maar dat zegt niet alles ik kan het simpel gemist hebben. Heb de NOS om opheldering gevraagd, reactie, GEEN.

      Like

  11. Nou, je kunt er nog niet zo veel mee maar ik wilde alleen aan geven dat de types die hier aan de knoppen zitten grote invloed hebben op het gewone volk (…).

    Dat zij diensten leveren aan belangengroepen en veel minder of vrijwel nooit onafhankelijk nieuws brengen.
    Ik heb schijnbaar de verkeerde vraag gesteld aan de redactie van de NOS want het bleef oorverdovend stil.
    Als ik gevraagd had ” mijn kanariepiet wil maar niet fluiten, hoe kan dat? Vanmorgen lag er wel een eitje in de kooi” .
    Daar had ik waarschijnlijk wel antwoord op gekregen.

    Like

  12. Pingback: BREAKING: TELEGRAAF DEMONISEERT LANGE FRANS IN AANLOOP NAAR MINDBLOWING KAMERVRAGEN 2.O OVER O.A. DEMMINK

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s